Drugi tekmovalni dan mednarodnega košarkarskega turnirja NO BORDER EUROCUP za ekipe U16.

SECOND DAY, FIRST MATCH

BAYERN MÜNCHEN – ARMANI MILANO 67:76 (14:20, 35:44, 52:59)
Milanski Armani je v drugem tekmovalnem dnevu dosegel prvo zmago na turnirju No Borders Euro Cup 2022. Premagal je Bayern München in ga tako dohitel na lestvici. Nemci so na tekmi vodili le enkrat, in sicer z začetnim 2:0, saj so nato vrstniki iz Milana v prvem polčasu povedli tudi z 19 točkami naskoka, vodstvo pa uspešno ohranili do konca, kljub temu, da se je Bayern približal vse do izida 47:48 sredi tretje četrtine.

SECOND DAY, SECOND MATCH

PARTIZAN BELGRADE – ORANGE1 BASSANO 43:69 (13:22, 27:33, 35:50)
Po dveh dneh turnirja No Borders Euro Cup 2022 je Orange1 Bassano še vedno nepremagan. Tokrat je premagal beograjski Partizan, ki je izgubil drugič zapored. Tekma je bila enosmerna z izjemo druge četrtine, ki jo je osvojil Partizan z delnim izidom 14:11. V drugem polčasu pa je Bassano Srbom dovolil le 16 točk in visoko zmagal.

SECOND DAY, THIRD MATCH

REAL MADRID – CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA 75:44 (22:8, 36:17, 50:33)
Real Madrid ostaja nepremagan tudi po drugem dnevu turnirja No Borders Euro Cup 2022, medtem ko je Cedevita Olimpija Ljubljana še vedno brez osvojene točke. Ljubljančani so nazadnje vodili pri izidu 4:6, kar priča o premoči Špancev, ki so že v prvem polčasu zelo omejili Cedevito Olimpijo. Slovenska ekipa je sicer nato odreagirala in osvojila tretjo četrtino, tekmecu pa se ni nikoli približala, saj je Real Madrid v zadnji četrtini še povečal svoj naskok.

SECOND DAY, FOURTH MATCH

BARCELONA – STELLA AZZURRA ROMA 56:72 (15:20, 32:38, 47:59)
Poln izkupiček točk po dveh dneh tekmovanja tudi za rimsko Stello Azzurro, medtem ko je Barcelona doživela drugi zaporedni poraz. Po izenačenem prvem polčasu si je Stella Azzurra priigrala odločilno prednost v tretji četrtini, Barcelona pa nato ni več ogrozila zmage Rimljanov.